Cauta anunturi imobiliare

  
     

 
 vanzare-cumparare  
 inchiriere
Cauta pe site

  
   

   cautare avansata   cautari recente
Nu esti logat!
Membru  
Parola  
INFORMATII

Stiri
Oferte imobiliare
Fise tehnice produse
DOSARE tematice
Amenajari / tendinte
Feng Shui
Mobilier
Acasa la VEDETE
Prin Baneasa
Profile firme
Consilier juridic
Financiar
vezi toate sectiunile

SONDAJ

CONCURS

Castiga un set de asternuturi de pat oferite de SleepFit!

Tu alegi tipul de asternuturi pe care ti-l doresti si noi ti le facem cadou!

detalii


PARTENERI


HOME INFORMATII PRODUSE SERVICII ANUNTURI POZE FORUM  
homespot.ro > Continut > Redactie si colaboratori
Redactie si colaboratori

Director: Adrian Ionescu
adrian.ionescu@homespot.ro

Redactor-sef: Mircea Popa
mircea.popa@homespot.ro

IT Manager: Serban Boanca
serban.boanca@homespot.ro

Redactori:
  • Rodica Grad
    rodica.grad@homespot.ro

  • Razvan Dumitru
    razvan.dumitru@homespot.ro

  • Radu Grindeanu
    radu.grindeanu@homespot.ro

  • Sorin Buligescu
    sorin.buligescu@homespot.ro

    Colaboratori:
  • Daniel Urdoi
  • Pavel Andronic
  • Lucian Cumpanasu
  • Bogdan Urdea
  • Alexandru Nicolau
  • Doctoru'

    Fotograf:
    Alex Constantinescu

    Vanzari:

    Liviu Alexe
    liviu.alexe@homespot.ro





  • homespot.ro > Continut > Redactie si colaboratori







    Statistica vizitatori unici:
    Acum: 3 vizitatori si 1 membru
    Astazi: 127 vizitatori
    Ultima luna: 2.514 vizitatori
    Vezi membrii care sunt on-line acum